Error message

User warning: The following module is missing from the file system: overly. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1181 of /var/www/drupal/includes/bootstrap.inc).
Laboratorium Fotochemii i Spektroskopii Optycznej

Projektowanie i synteza nowych fotoinicjatorów dedykowanych do roli innowacyjnych fotoinicjatorów polimeryzacji kationowej. Zagadnienie to obejmuje badania nad zwiększeniem szybkości procesów utwardzania powłok polimerowych poprzez opracowanie innowacyjnych fotoinicjatorów polimeryzacji, które charakteryzowałyby się lepszymi parametrami niż te dotychczas stosowane w przemyśle. Poszukiwania efektywniejszych fotoinicjatorów, są w pełni uzasadnione z punktu widzenia późniejszych zastosowań uzyskanych związków w praktyce przemysłowej, w szczególności w przemyśle fotoutwardzalnych powłok polimerowych.

Stosowane w przemyśle systemy fotoinicujące wykazują szereg mankamentów. Stanowi to niezwykle istotny problem technologiczny wynikający z faktu, że w momencie stosowania tradycyjnych systemów konieczne jest stosowanie wysokosprawnych źródeł światła o dużej mocy oraz nie jest możliwe w pełni wykorzystanie ich energii, której znaczna część jest bezpowrotnie tracona bez możliwości efektywnego wykorzystania w systemie produkcyjnym.

==================================================================================================================================================================

KONTAKT:

Instytut Chemii i Technologii Organicznej
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków
tel: 12 628-21-24
www.joannaortyl.pl

sneakers

Akredytacje i certyfikaty: 
TAK
Lista certyfikatów akredytacji: 
laboratorium akredytowane PCA

Prośba o kontakt - badania i ekspertyzy

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.